DeWALT DWZPWSC15 15" Universal High Pressure Surface Cleaner
by DeWALT
Estimate Only, Carrier Delays May Occur
Shipping to
Change
Ship To
Condition: New
SKU: DWZPWSC15
  • Product Details
  • Customer Reviews
  • Shipping & Return Policies
  • People Who Bought This Also Bought
  • Similar Products
Features
  • Two high pressure rotating jets for effective cleaning
  • 15 in. wide cleaning path to efficiently clean large surface areas
  • Universal design to fit standard 1/4 in. quick connect spray wand connections
  • Use with Cold Water Pressure Washers up to 3,000 PSI and up to 1.7 GPM
What's in The Box
  • (1) 15" Surface Cleaner DWZPWSC15
  • Owner's Manual
Warranty
  • 3 Year Limited Factory Warranty
  • 30 Day Satisfaction Guaranteed
Specifications
Sku DWZPWSC15
Brand DeWALT
Depth 15.3 in
Height 14.9 in